Masaż klasyczny

zwany leczniczym, stanowi bazę dla innych zabiegów. Podstawowymi ruchami w tym masażu są: głaskanie, ugniatanie, rozciąganie, oklepywanie i wstrząsanie. Powoduje on poprawę krążenia, co ma wpływ na szybsze wydalanie produktów przemiany materii oraz rozluźnienie sztywnych stawów i napiętych mięśni. Stosowany jest przy zaburzeniach krążenia, otyłości, w przypadkach schorzeń ortopedycznych i neurologicznych. Pomaga powrócić do formy po zabiegach chirurgicznych. 

 

Ratunek dla kręgosłupa

jest zabiegiem terapeutycznym koncentrującym się na szyi i plecach. Zawiera ćwiczenia rozciągające, akupresurę i manualną trakcję kręgosłupa. Polecany jest dla osób z przewlekłymi schorzeniami i bólami kręgosłupa. Osoby z dyskopatią, skoliozą i wadami postawy mogą liczyć na poprawę symptomów.

 

Masaż relaksacyjny

jest zabiegiem aromaterapeutycznym. Zawiera długie, rytmiczne i miękkie ruchy głaskania oraz ugniatania zmęczonych mięśni. Eteryczny i ciepły olejek o zapachu sosnowego lasu wprowadzą Państwo w stan głębokiego odprężenia.

 

Masaż sportowy

jest stworzony dla tych, którzy lubią mocniejszy nacisk na obolałe mięśnie. Szczególnie łagodzi ból i regeneruje z ciało po sportowych atrakcjach na nartach czy rowerze. Pomaga sportowcom wyczynowym i amatorom w osiągnięciu maksymalnej kondycji fizycznej i psychicznej.

 

Masaż gorącymi kamieniami

wykorzystuje terapeutyczne działanie ciepłych i gładkich kamieni bazaltowych. Poprawia przemianę materii, oczyszcza ciało z toksyn i ujędrnia skórę.

 

FizjoMix

to najpopularniejszy zabieg i specjalność naszego studia. Podstawą jest tu masaż klasyczny, który stopniowo przechodzi w głęboki masaż sportowo – leczniczy. Użycie gorących kamieni na wybranych i obolałych miejscach przyniesie każdemu ulgę i wprowadzi w stan relaksu. 

 

Masaż Shiatsu

Shiatsu, z japońskiego dosłownie oznacza “naciskać kciukami”. Jest to masaż całego ciała, wykonywany w ubraniu. Działa relaksująco i leczniczo. Masażysta wykonuje łagodne techniki uciskowe i rozciągające, które korzystnie wpływają na cały organizm.